Вплив Електричного Поля На Живі Організми Презентація

  • 9 Comments!
Вплив Електричного Поля На Живі Організми Презентація Average ratng: 6,9/10 5719votes

Презентація на тему: 'Вплив електричного поля на живі організми'. Вплив радіації на живий організм. Влияние электромагнитных излучений на живые организмы. Електричний струм у газах __18 урок. Вплив електромагнітного випромінювання на живі організми.

Вплив електричного поля на живі організми (івашина в.) • 1. Робота учениці 11-А класу Миронівської ЗОШ І-ІІІст.№3 Івашини Вікторії • Електрична енергія – найбільше відкриття людства, без якого цивілізації в її сьогоднішньому вигляді не існувало б. Цей вид енергії широко використовується людством, але у палки є два кінці Електромагнітне поле (електромагнітне випромінювання) завжди виникає при русі вільних електронів в провіднику, тому передача електричної енергії супроводжується інтенсивним електромагнітним випромінюванням. • Конфігурації елетромагнітних полів • У певних випадках електромагнітне випромінювання має більш згубний вплив на живий організм, ніж радіаційне випромінювання. Справа в тому, що радіаційний фон був на нашій планеті завжди і в певні часи (а подекуди і зараз) його рівень був вищий ніж в Чорнобильській зоні відчуження. Рівень же електромагнітного поля землі з кожним роком тільки збільшується, що пов’язано з людською діяльністю. Бланк Отчета Водителя За Рейс тут.

На території СНД загальна протяжність тільки ЛЕП-500 кВ перевищує 20000 км (крім ЛЕП-150, ЛЕП-300, ЛЕП-750). Лінії електропередач і деякі інші енергетичні установки створюють електромагнітні поля промислових частот (50 Гц) у сотні разів вищий за середній рівня природних полів. Напруженість поля під ЛЕП може досягати десятків тисяч В / м.

Найбільша напруженість поля зокрема у місці максимального провисання проводів, в точці проекції крайніх проводів на землю і в п’яти метрах від неї назовні від поздовжньої осі траси: наприклад, для ЛЕП-330 кВ – від 3,5 до 5 кВ / м, для ЛЕП – 500 кВ – від 7,6 до 8 кВ / м, для ЛЕП-750 кВ – від 10 до 15 кВ / м. • Негативний вплив електромагнітних полів на людину і на ті чи інші компоненти екосистем прямо пропорційно потужності поля і часу опромінення. Несприятливий вплив електромагнітного поля, створюваного ЛЕП, проявляється вже при напруженості поля, рівної 1 кВ / м. У людини порушується робота ендокринної системи, обмінні процеси, функції головного і спинного мозку та ін • До теперішнього часу, за даними екологів і лікарів-гігієністів відомо, що всі діапазони електромагнітного випромінювання впливають на здоров’я і працездатність людей і мають віддалені наслідки. Вплив електромагнітних полів на людину в силу їх великої поширеності більш небезпечний, ніж радіація. Електричні поля промислової частоти оточують людину цілодобово, завдяки випромінюванням від електропроводки, освітлювальних засобів, побутових електроприладів, ліній електропередач тощо.