Презентація Про Бокс

  • 11 Comments!
Презентація Про Бокс Average ratng: 5,7/10 4750votes

Лучшие фильмы про бокс включают в себя не только сцены на ринге и зрелищные поединки.

Урок-презентація з української літератури. Життя та творчість Леоніда Глібова Автор презентації: вчитель української мови і літератури та світової літератури Чеботарьова Антоніна Миколаївна Глібов — творець правдивих перлин української літератури. Франко До вашої уваги презентація до уроку української літератури на тему: «Життя та творчість Леоніда Глібова». Із презентації ви дізнаєтесь про життєвий шлях поета, які твори написав цей видатний поет та ознайомитесь з аналізом таких творів як: • Жаба й Віл; • Щука; • Муха й бджола. Презентація може бути використана вчителем української літератури для проведення цікавого та інформативного уроку-презентації з української літератури у 6 класі. Презентація: Життя та творчість Леоніда Глібова Життєвий шлях Леоніда Глібова Леонід Іванович Глібов народився 5 березня 1827р. У селі Веселий Поділ Хорольського повіту на Полтавщині в родині управителя маєтків магнатів Родзянків.

Початкову освіту він здобув вдома за допомогою матері, а 1840р. Вступив до Полтавської гімназії, де почав писати вірші й де виходить його перша збірка російською мовою «Стихотворения Леонида Глебова» (1847). До жанру байки Глібов звертається під час навчання у Ніжинському ліцеї вищих наук, тоді ж деякі з них друкує у газеті «Черниговские губернские ведомости».

Після закінчення ліцею (1855) Глібов працює вчителем історії та географії в Чорному Острові на Поділлі, а з 1858р. — у Чернігівській чоловічій гімназії, гаряче захищає прогресивні педагогічні методи. Навколо сім’ї Глібова групується чернігівська інтелігенція.

Письменник стає видавцем і редактором новоствореної газети «Черниговский листок». На сторінках цього тижневика часто з’являлися соціально гострі, спрямовані проти місцевих урядовців, проти зловживань судових органів, матеріали. За зв’язки з членом підпільної організації «Земля і воля» І. Андрущенком у 1863р. Глібова було позбавлено права вчителювати, встановлено над ним поліцейський нагляд. Два роки поет живе у Ніжині, а 1865р.

Фильмы Участием Дмитрия Марьянова тут. Повертається у Чернігів і деякий час працює дрібним чиновником у канцелярії губернатора. Він стає управителем земської друкарні, продовжує активну творчу працю, готує збірки своїх байок, видає книги-«метелики», друкує фейлетони, театральні огляди, публіцистичні статті, поезії російською мовою, твори для дітей.

Глібов 10 листопада 1893р. В Чернігові, де його й поховано. Широке визнання в українській літературі Глібов здобув як байкар. Усього він написав понад сотню творів цього жанру. Перша збірка «Байки Леоніда Глібова», що містила 36 творів, вийшла у Києві 1863р., але майже весь тираж її був знищений у зв’язку з Валуєвським циркуляром.

Вдалося видати другу, доповнену в порівнянні з першою, книгу байок, а 1882р.—третю, що була передруком попередньої. Спроби надрукувати інші збірки Глібову не вдалися — перешкоджали цензурні заборони.