Презентація На Тему Моя Майбутня Професія Економіст

  • 9 Comments!
Презентація На Тему Моя Майбутня Професія Економіст Average ratng: 10,0/10 9619votes

Одяг здатен розкрити всі Ваші секрети. Недарма кажуть, що зустрічають людину за одягом, а випроваджують за розумом. Перш ніж розпочати розмову ми неминуче оцінюємо зовнішній вигляд співбесідника. Фильм С Натальей Орейро И Факундо Арана Ты Моя Жизнь здесь. Опісля робимо відповідні висновки про цю особу. Журналіст зобов’язаний завжди бути на висоті, оскільки великою мірою від його іміджу, стилю залежить результат його роботи. Що краще: діловий костюм чи коротка спідниця?

Усе залежить від того, куди Ви збираєтесь піти. Якщо в клуб, краще підійде спідниця. Якщо ж на зустріч із прем’єр-міністром раджу одягнути діловий костюм і крапка. Уявіть на хвильку ситуацію, коли Ви прийшли на прес-конференцію до перших осіб країни в міні-спідниці. Навряд чи хтось сприйме Вас і Ваші запитання серйозно. Скоріш за все наступного разу Вашого імені в списку запрошених журналістів не буде.

Усього потроху! У гардеробі журналіста повинні бути речі на всі випадки життя. Спитаєте чому? Елементарно, Ватсон!

Моя майбутня професія. На тему 'Моя майбутня. 6 Навчальна презентація з. Робота вчителя – передавати знання і навики учням у школі. Вчитель керується в своїй.

Журналістська робота полягає в тому, щоб особливо не виділятися, щоб змусити інших повірити: “Люди, я - свій!”. Жоден із нас не буде спілкуватися з журналістом відверто, якщо запримітить у його зовнішньому вигляді недоречні акценти. Наприклад, журналіст одягнений у довге пальто з розкішним орнаментом, вигладжений, занадто культурний не зможе розговорити танцівницю з місцевого нелегального клубу. Зрозуміло, що вона буде небагатослівною, бо побачить в Вас чужинця. Це не означає, що Вам треба неодмінно одягнутися так, як і вона. Просто варто розбавити свою інтелігентність елементами допустимої розкутості. Журналісту слід ненадовго перетворитися на актора, зіграти роль колеги, знайомого.

Інформація сама собою буде надходити до Вас якщо трохи трансформувати стиль. Класичний набір Журналіст обов’язково повинен мати у своїй шафі такий одяг: костюм, білу сорочку, краватку, нову пару туфель. Журналістці необхідно придбати коктейльну сукню, білу блузку, парадні туфлі. Такі комплекти одягу підкреслять серйозність Ваших намірів, допоможуть встановити контакт з поважними людьми, продемонструють рівень Вашого видання.

Як бачимо, бути журналістом зовсім нелегко. Якщо Ви маєте надзвичайні розумові можливості, Ви ерудовані, цікаві, начитані - півсправи зроблено. Однак, не забувайте доробити діло до кінця. При нагоді слідкуйте за своєю зовнішністю та стилем. Ось тоді Ви будете стовідсотково озброєні та готові йти на завдання.

Журналістика – одна з небагатьох професій, де плюси та мінуси тісно переплелися, почасти «мінус» в одній ситуації стає «плюсом» в іншій. Людина, яка вступає на спеціальність «Журналістика», повинна відразу зрозуміти, що їй потрібно буде буквально «пахати», щоб залишитися в професії. Журналістика також вимагає пасіонарності. Це не робота з восьмої до сімнадцятої, це професія, якою треба жити. А ще журналістика – найбільш стресова спеціальність. Психологи з Манчестерського університету (Англія) на підставі досліджень склали шкалу стресів для 150 професій.

Журналісти зайняли за цією шкалою стресів третє місце із 7,5 балами, пропустивши вперед лише шахтарів (8,3 бала) і поліцейських (7,7 бала), тобто виявилися першими з усіх інтелектуальних професій. Професійна діяльність журналіста тісно пов’язана з конфіденційністю, за недотримання якої журналіст може бути притягнений до адміністративної або кримінальної відповідальності в судовому порядку. Журналістика – це чи не єдина професія, де немає гендерної нерівності. Привабливі боки журналістики: • можливість самореалізуватися; • мати творчу характером роботу; • доносити до людей правду, примножувати в світі добро, боротися за справедливість; • впливати на формування суспільної свідомості, громадської думки; • спілкуватися з видатними людьми, прожити цікаве життя; • першим опинятися в гущині подій, осягати глибинний зміст явищ, причини і наслідки, витлумачувати їх для загалу; • стати знаменитим, мати гарні заробітки, посідати престижне місце в структурі суспільства. Це лише на перший погляд може здаватися, що у 30-х роках 21 століття журналісти живуть «як коти в маслі», щомісяця отримують не менше п’яти тисяч доларів, лише один раз на місяць з’являються на робочому місці і постійно подорожують. Проте все набагато складніше.