Додаткова Угода Зменшення Ціни Договору

  • 12 Comments!
Додаткова Угода Зменшення Ціни Договору Average ratng: 5,7/10 1020votes

Подробности Опубликовано 17:46 Додаткова угода до трудового договору між працівником і фізичною особою (UA) ДОДАТКОВА УГОДА №1 до трудового договору між працівником і фізичною особою за №________________ від року м.

Сторони в Додатковій Угоді погодилися внести зміни до Договору та. Додаткова угода. Додаткова угода № оп про зміну орендованої площі до договору оренди № від.

Ключ Активации Виндовс 7 Домашняя Расширенная Бесплатно. Додаткова угода до договору складається у разі необхідності внесення змін до умов договору та регламентується статтями 651, 653, 654 Цивільного Кодексу України. В шапці документу зазначається назва, номер та дата договору, до якого вносяться зміни, дата та місце складання додаткової угоди, вказуються наступні відомості про замовника та виконавця: найменування, прізвище, ім’я, по батькові та посада осіб, які представляють інтереси сторін та на підставі якого документу вони діють. Далі зазначаються мотиви та причини, через які сторони змінюють договір, вказується які пункти договору потребують змін, та приводиться нова редакція цих пунктів. При необхідності додаються нові пункти до документу. В угоді звертається увага на те, що всі умови договору, яких не торкнулись зміни, залишаються чинними у діючий редакції договору. Наприкінці документу зазначаються реквізити та місцезнаходження сторін.

Угода складається державною мовою у двох примірниках, підписується кожною з сторін та скріплюється печаткою. Переглянути додаткова угода до договору зразок можна на нашому сайті.